PVC podlahy

PVC podlahy patří mezi nejvyhledávanější podlahovou krytinu. Výhodou PVC podlah je šíře dostupných vzorů, skladové zásoby, nízká cena, snadná pokládka, vynikající užitné vlastnosti (nízká kročejová hlučnost, tepelná izolace), dlouhá životnost, snadná údržba a jednoduchá likvidace. V naší nabídce nejdete více než 100 druhů PVC podlah v různých šířkách (1,5; 2; 3; 4 a 5 metrů).

PVC podlahy

PVC podlahy doporučujeme pro domácí i průmyslové plochy, které jsou vystavovány mechanickému zatížení. Díky dokonalým imitacím vypadají PVC podlahy na první pohled jako přírodní materiál. Všechny námi nabízené podlahy jsou ekologicky a zdravotně nezávadné.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy se v současné době stávají vyhledávanou podlahovou krytinou. Povrch vinylových podlah je opatřen speciální ochrannou vrstvou, díky které se podlahy vyznačují zejména vysokou odolností a širokou nabídkou vzorů (dřevodekory, přírodní kámen apod.). Tyto podlahy se hodí jakéhokoliv interiéru. Vinyl je odolný vůči vodě i proti oděru, je pružný a rozměrově stálý.

Linolea

  • 100% přírodní suroviny, ekologické, obnovitelné
  • vhodné pro alergiky
  • vysoká odolnost
  • široká paleta barev 
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.