Matrace

V našich prodejnách zakoupíte matrace, vyrobené z kvalitních materiálů a s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Správný výběr matrace vám zaručí relaxaci a dokonalý spánek. Nabízíme matrace různých cenových kategorií a druhů materiálů.

Pěnové matrace

Matrace ze studené pěny patří mezi nejžádanější druh matrací. Tyto matrace se vyznačují vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, pružností a dlouhou životností. Studená pěna zajišťuje pro každou část těla odlišnou tuhost.

Latexové matrace

Latexové matrace jsou velice oblíbené. Jsou ideální pro polohovatelné rošty a patří mezi nejpružnější a nejměkčí matrace na trhu. Díky směsi přírodního a syntetického latexu jsou matrace plně antialergické.

Pružinové matrace

Klasické pružinové matrace zůstávají stále velmi oblíbené. Jejich výhodou je vysoká prodyšnost, lze je tedy použít i do vlhčího prostředí. Kombinují skvělé ortopedické vlastnosti s vlastnostmi přírodních materiálů.

Dětské matrace

Kvalitní dětské matrace zajistí spokojený spánek Vašich dětí. Nabízíme široký výběr dětských matrací, např. z PUR pěny, molitanové, kokosové, latexové, pružinové apod. Součástí matrace je vždy kvalitní potah. 

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.